Rusland staat bekend als een land waar je als homo niet echt lekker kan wonen. We moesten dan ook enorm lachen toen twee piloten hun creativiteit de vrije loop lieten en twee penissen boven het homofobe Rusland tekenden.
De Russische low-budget airline Pobeda’s vertrekt op 11 november normaal, maar al snel draait het vliegtuig en begint hij aan de tekening. De tekening was niet echt te zien in de lucht maar wel op de radar beelden van Air Live.

Volgens een reactie van Air Live gaat het om een solidariteitsactie voor footballer Artem Dzyuba. Hij werd uit het Russische team gezet toen er een filmpje van hem opdook waarin hij zichzelf aftrekt. Maar het kan natuurlijk ook altijd nog een dikke middelvinger zijn naar de Russische president Vladimir Poetin.
Discussie over post