Rotterdam gaat Roze Zaterdag in 2022 organiseren. Dat is woensdag bekend gemaakt door stichting Roze Zaterdagen Nederland na overleg met betrokkenen in Rotterdam. Het event zou dit jaar eigenlijk in Leeuwarden gehouden worden en in 2021 in Rotterdam. Maar de editie van dit jaar is doorgeschoven naar volgend jaar.
Door het verschuiven van de 2021 editie in Leeuwarden was het lang onduidelijk wat dat zou betekenen voor de editie van Rotterdam. ‘De coronacrisis heeft gevolgen voor de planning van de komende edities. Gezien de huidige situatie onvermijdelijk, maar vooral ook de meest verantwoorde keuze. We zijn daarom ontzettend blij dat we met de organisator in Rotterdam tot overeenstemming zijn gekomen, zodat het in 2022 alsnog in Rotterdam kan plaatsvinden’, aldus de stichting Roze Zaterdagen Nederland.
Lees ook – Travelin Bum – Homos in hun blote kont op vakantie
Rotterdam Pride is blij. ‘We vinden het natuurlijk jammer dat we nog wat langer moeten wachten op ‘onze’ Roze Zaterdag, maar dit geeft ons ook extra tijd om een onvergetelijke editie te organiseren. Eind juni 2022 hopen we iedereen te ontvangen in Rotterdam, en daar gaan we een geweldig evenement van maken’, aldus Bey Cil van Rotterdam Pride.
Bron: rozegolf.net
Discussie over post